Telefon/E-posta

+90 535 745 5694

iletisim@viptemizlikhizmetleri.com

Adres

Anafartalar Caddesi NO:161

Konak İzmir

Sıkça Sorulan Sorular

#

Ücretsiz Telafi Temizliği Nedir?

Telafi temizliği; tam gün aldığınız ev, ofis, inşaat ve tadilat sonrası temizliklerde memnun kalmadığınız takdirde ücretsiz yapılan yarım günlük temizliktir. Telafi temizliğine memnun kalmadığın personeli değil yeni bir personel gönderiyoruz.

Tam Gün Temizlik

Personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar önceliklerinize göre temizlik yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkan temizlikçi sorunuyla karşılaşmıyorsunuz. Temizliğin ayrıntıları için tıklayın.
Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.
Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hızlı Temizlik

Kısa sürede temel ihtiyaçları karşılayan ve uygun fiyatlı bir temizlik yaptırmak istiyorsanız Hızlı Temizlik tam size göre!
Hayır, temizlik personelimizin günlük SGK’sını e-devlet üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.
Evet, alabilirsiniz. Sipariş adımında isteğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Ofis Temizliği

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.
Evet, tüm ofis temizliği hizmetlerimizde temizlik personellerimiz sigortalı olarak çalışmaktadır.
Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.
Evet, VIP Temizlik Hizmetleri kurumsal bir temizlik firmasıdır. Talep etmiş olduğunuz tüm hizmetlerimize fatura kesebiliyoruz.
VIP Temizlik Hizmetleri olarak müşteri memnuniyeti esaslı çalışırız. Aldığınız hizmetten memnun kalmamanız halinde 48 saat içinde ücretsiz yarım gün telafi temizliğine yeni bir personel gönderiyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

Mobil Kapıcılık ve Apartman Temizliği

Mobil Kapıcılık Hizmetimizde görevlendireceğimiz personel sayısı apartmanınızın büyüklüğüne veya ortak kullanım alanlarının genişliğine göre değişmektedir.
Saha temsilcimiz hizmet verilecek apartmanı inceler ve fiyat teklifini, çalışma prensiplerini sunar. Hizmet alınmaya başlanarak haftalık, aylık veya tek seferlik hizmet belirlenir. Hizmet tamamlandıktan sonra yapılan iş akışı sitenin panosuna asılır.
Apartmanınız ve sitenizde devamlı temizlik hizmeti alacak hanelerimiz bizleri denemeleri açısından ilk ay sözleşme yapmamaktayız. Memnun kalmamız halinde yıllık veya 6 aylık sözleşmeli olarak hizmet veriyoruz.
VIP Temizlik mobil kapıcılık hizmetleri personelinin aylık çalıştığı saat miktarı kadar sigortası firmamız tarafından yapılmaktadır.
VIP Temizlik Hizmetleri kurumsal bir temizlik firmasıdır. Talep etmiş olduğunuz tüm hizmetlerimize fatura kesiyoruz.
Sizi Arayalım

Adınızı Soyadınızı ve telefon numaranızı bırakın ve sizi arayalım