Telefon/E-posta

+90 535 745 5694

iletisim@viptemizlikhizmetleri.com

Adres

Anafartalar Caddesi NO:161

Konak İzmir

İzmir İş Başvurusu - İlanı

#

İzmir iş ilanları bayan bir çok temizlik personeli olmak isteyen, güvenilir ve yaptığı işin hakkını alacağı bir temizlik şirketi arayan bayanlar aramaktadır. Temizlik personeli arayanlar güvenilir ve çalışkan personeller aramakta, iş arayanlar da yine aynı şekilde güvenilir bir iş veren aramaktadır. Emeğinizi ortaya koyup dürüstçe çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İzmir'da bayanlar iş ilanlarını incelerken şirketlerin kurumsal kimliğine bakmalıdır. Bu sayade düzenli ve alınterinin tam karşılığını aldığı bir iş bulmak daha kolay olacaktır.

İzmir temizlikçi ilanları her gün birçok temizlikçi ilanı yayınlanmakta fakat verilen düşük ücretler ve talep edilen ağır işlerin dengesizliği yüzünden çoğu temizlikçi aradığı işi bulamamaktadır. Temizlik işi hiç kolay olmamasına, dikkatle ve özveriyle yapılması gerekmesine rağmen sözkonusu ücret olunca önerilen ücretler çok düşük olmaktadır. Bu da temizlik yapan kadınları zor duruma sokmakta, evlerine ekmek götürmekte zorlanmaktadırlar. Temizlikçi ilanlarını incelerken başvuruda bulunacağınız şirketin profesyonel olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

İzmir temizlik iş ilanları çoğunlukla internetten verilir. İnternet sayesinde aradığımız işi ve personeli bulmak kolaylaşmıştır. Tabi bunun da olumsuz tarafları da vardır. Gerçekten iş aramayan ya da temizlik yapacak becerisi ve niyeti olmayanların yarattığı zaman kaybıdır. Temizlik iş ilanları ile temizlik yapabilen, işine saygılı temizlikçileri bulmak da emek istemektedir.

İzmir gündelikçi bayan ilanları veren bireylerin çoğu karı-koca çalışmakta ve haftaiçi çocuğa bakabilecek, temizlik yapabilecek, yemek yapabilecek kadın aramaktadırlar. Giriş-çıkış saatlerinin belli olması gündelikçi bayanlar için olumludur. Belli saatlerde, alıştıkları bir evde çalışabileceklerdir. İş yükü her ne kadar çok olsa da işin düzenli olması temizlikçiler tarafından olumlu karşılanmaktadır.

İzmir temizlik elemanı ilanları temizlik şirketleri tarafından yayınlanmışsa durum biraz daha farklıdır. Temizlik şirketleri düzenli olarak çalışılabilecek personel temini şeklinde de çalışabilse de genellikle temizliğe ihtiyacı olan herhangi bir eve veya iş yerine temizlik elemanını göndermektedir. İzmir merkezde temizlik elemanına ihtiyacı olan ev ya da ofise servisle götürmekte yine servisle almaktadırlar.

Ev temizliği iş ilanları sadece evlerde temizlik yapmak isteyen temizlikçiler için verilir. Ev temizliği dolu ev temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği şeklinde olabilmektedir. İzmir'da dolu ev temizliğine hem temizlikçi arayanlar hem de ev temizliği iş ilanlarını araştıranlar tarafından daha çok talep gelmektedir. Saydığımız temizlikler arasından en çok profesyonellik gerektiren inşaat sonrası temizliktir. Çünkü doğru zemine, doğru uygulamayla, doğru temizlik malzemesini kullanmak bilgi ve tecrübe istemektedir.

Temizlik elemanı iş ilanları, iş arıyorum temizlikçi, temizlikçi arayan şirketler ve iş arıyorum gündelikçi ilanları arasında kaybolmaktan, iş aramaktan sizi kurtarıyoruz.

Emeğinizin karşılığını alabileceğiniz, alınteriniz kurumadan ücretinizin ödendiği, servis, iş elbisesi, yemek olanaklarının tanındığı bir firmadır VIP Temizlik Hizmetleri. Bizimle çalışmaya başladıktan sonra personelimiz değil, iş arkadaşlarımız olursunuz. Sizlere esnek çalışma koşulları sunuyoruz. Dilerseniz aylık çalışan personelimiz olabilirsiniz ya da günlük çalışabilirsiniz.

Kaydınızı oluştururken çalışmak istediğiniz günleri ve şartları belirtirsiniz biz de sadece sizin belirttiğiniz koşullar oluşunca sizi ararız. Hatta isterseniz yarım gün de çalışabilirsiniz. Müşterilerimiz sizden memnun kaldığı ve siz de istediğiniz müddetçe her gün iş alma imkanınız bulunuyor. Gönlünüzdeki işi bulmanız dileğiyle...

Başvuru Formu

Sizi Arayalım

Adınızı Soyadınızı ve telefon numaranızı bırakın ve sizi arayalım