Mağaza Temizliği

Telefon/E-posta

+90 535 745 5694

iletisim@viptemizlikhizmetleri.com

Adres

Anafartalar Caddesi NO:161

Konak İzmir

Mağaza Temizliği

#

İzmir'de Zincir ve butik mağazalarınızın showroom temizliği, rutin temizlik ve aylık genel temizlik hizmetlerini profesyonel ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz. Mağaza temizlik hizmetlerinde görev alacak her personelin tek tip kıyafeti ile, gerekli kurumsallık eğitimi aldıktan sonra görev sahasına çıkmaktadır. Mağaza temizliğinde kullandığımız son teknoloji ile geliştirilen temizlik makinalarımız ile zamandan tasarruf edildiği gibi, maliyetlerden de ciddi tasarruflar edilmektedir.

İzmir'de mağaza temizliğini ciddi ve doğru bir şekilde yapan temizlik şirketi bulmak oldukça güç bir iştir. Mağazaların temizliği, işyeri sahiplerinin her şeyden önce müşterilerine olan saygısını ve işi ne kadar ciddiyetle yaptıklarını gösterir. Temiz ve düzenli bir mağaza olumlu bir izlenim yaratır. Her yerin detaylıca ince temizlikten geçirilmesi önemlidir. Profesyonel ekiplerimizin yaptığı gerçek temizliği görmeden karar vermeyin. İzmir'ın en iyi temizlik şirketinden hizmet almak için lütfen arayın.

Eğitim: Her temizlik personelinin yoğun bir eğitimden geçtiğini ilk deneyiminizden itibaren fark edeceksiniz.  İş ortaklığımız süresince de periyodik eğitimlerimiz devam ediyor.

Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz  telafi temizliğine gönderiyoruz.

Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor.  Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

İş Güvenliği: Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.

Sizi Arayalım

Adınızı Soyadınızı ve telefon numaranızı bırakın ve sizi arayalım