Koltuk Yıkama

Telefon/E-posta

+90 535 745 5694

iletisim@viptemizlikhizmetleri.com

Adres

Anafartalar Caddesi NO:161

Konak İzmir

Koltuk Yıkama

#

İzmir koltuk yıkama hizmetini profesyonel olarak veren VIP Temizlik Hizmetleri, koltuk temizleme işini uzman kadrosu ve son teknolojinin kullanıldığı ekipmanlarla gerçekleştirmektedir.

Yorumlarınız bizim için değerlidir. VIP Temizlik'den hizmet aldıysanız sayfanın altına görüşlerinizi yazar mısınız?

VIP Temizlik Hizmetleri 

 

İzmir Koltuk Yıkama Fiyatları

 

diyarbakır koltuk yıkama

6 Kişilik (3+2+1)
Mindersiz Koltuk Yıkama Fiyatı: 120 TL

diyarbakır koltuk yıkama

6 Kişilik (3+2+1) 
Minderli  Koltuk Yıkama Fiyatı: 150 TL

diyarbakır koltuk yıkama

7 ve 8 Kişilik (3+3+1+1) (3+2+1+1)
Koltuk Yıkama Fiyatı: 130 TL

diyarbakır koltuk yıkama

7 ve 8 Kişilik (3+3+1+1) (3+2+1+1) 
Minderli  Koltuk Yıkama Fiyatı: 160 TL

diyarbakır koltuk yıkama

Küçük L Koltuk (6 kişilik) Yıkama Fiyatı: 130 TL

diyarbakır koltuk yıkama

Küçük L Koltuk (6 kişilik) 
Minderli  Yıkama Fiyatı: 150 TL

diyarbakır koltuk yıkama

Büyük L Koltuk (7 ve 8 kişilik)
Yıkama Fiyatı: 160 TL

diyarbakır koltuk yıkama

Büyük L Koltuk (7 ve 8 kişilik) 
Minderli  Yıkama Fiyatı: 180 TL

diyarbakır koltuk yıkama

Avangart Koltuk Yıkama Fiyatı: 160 TL

diyarbakır sandalye yıkama

Sandalye Yıkama Fiyatı: 10 TL

diyarbakır yatak yıkama

Tek Kişilik Yatak-Baza Yıkama Fiyatı: 100 TL

diyarbakır yatak yıkama

Çift Kişilik Yatak-Baza Yıkama Fiyatı: 125 TL

diyarbakır halıfleks yıkama

Yerinde Halıfleks Yıkama Fiyatı: m 8 TL

diyarbakır araba koltuğu yıkama

Araç Koltuğu (araba koltuğu)
Yıkama Fiyatı:150 TL

diyarbakır araba koltuğu yıkama

Araç Koltuğu (araba koltuğu) Yıkama Fiyatı: (Koltuklar,tavan döşemesi, taban halısı, kapı içi döşeme, bagaj dahil) 250TL

Koltuk yıkama hizmeti alan herkese profesyonel koltuk temizleyici  hediye! 
VIP Temizlik
 
 

Hediyemiz olan profesyonel koltuk temizleyici sayesinde halı ve koltuklarınıza oluşan lekelere anında müdahale edebilir, iz bırakmadan kolayca temizleyebilirsiniz.

Koltuk yıkama hizmetini firmamızın 15 Günlük Garantisi ile sunuyoruz.

VIP Temizlik

 

 

Koltuklarınızı Nasıl Temizliyoruz?

 

 

 

koltuk

koltuk

koltuk

Isıtma sistemi ve yüksek emiş güçlü vakum teknolojisiyle koltuk ve yataklarınızı derinlemesine temizliyoruz.

Kahve, çay, meyve suyu, tükenmez kalem, kan lekelerinden eser kalmıyor.

VIP Temizlik Hizmetleri

İzmir'in en iyi koltuk yıkama makineleri, en iyi deterjanları ve en iyi ekibinden koltuk yıkama hizmetini uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Cihazlarımız tamamen endüstriyeldir.

VIP Temizlik Hizmetleri

Buharlı ve buharsız koltuk yıkama makinelerimiz endüstriyel olup ev tipi koltuk yıkama makineleriyle karıştırılmamalıdır.

Konak Koltuk Yıkama 

Konak koltuk yıkama firması olarak Konak'daki koltuk yıkama taleplerinize anında yanıt verebiliyoruz. Çoğunlukla aynı gün koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz. Kayapınar bölgesine ücretsiz servis ile koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.

Karabağlar Koltuk Yıkama 

Konakta bulunan firmamıza Karabağlardan koltuk yıkama hizmeti ihtiyaçlarınıza çok hızlı cevap verebiliyoruz. Genellikle aynı gün koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz.

İzmir koltuk yıkama firmaları arasında VIP Temizlik Hizmetleri müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmakta, fiyatları ise verilen hizmetin kalitesine oranla düşük tutmaktadır. İzmir Temizlik Şirketleri hizmet politikası olarak mutlaka eğitimli ve deneyimli personellerle çalışmaktadır.
Yatak gibi günümüzün önemli bir bölümünü savunmasız bir şekilde geçirdiğimiz alanların temizliği daha bir özen istemektedir. İzmir yatak yıkama hizmetini büyük bir hassasiyetle vermekteyiz. Kullandığımız makineler yüksek vakum gücüne sahip, profesyonel makineler olup her türlü lekeyi çıkarabilecek anti bakteriyel deterjanlardan oluşmaktadır. Yerinde yatak yıkama hizmetinin en önemli noktası temizliğin yüzeysel değil derinlemesine olmasıdır.

İzmir koltuk yıkama fiyatları temizlik şirketimizin verdiği hizmetin niteliği ve kullanılan malzemelerin kalitesiyle ölçüldüğünde çok uygun tutulmaktadır. Koltuk yıkama şirketlerinden fiyat almanın en sağlıklı yollarından biri de koltukların fotoğraflarını çekip göndermektir. Çünkü her koltuğun kumaşının yapısı, büyüklüğü, kirliliği aynı olmadığı için daha isabetli fiyat almak için en güvenli yol budur.

İş yerinde veya evde koltuk yıkama şirketleri aynı zamanda yerinde halı yıkama ve evde yatak yıkama hizmetide vermektedir. Ev temizlik şirketlerini araştırırken gösterilenhassasiyetin daha fazlasını koltuk yıkama hizmeti alırken de gösterilmesi gerekmektedir.

Alacağınız hizmetin kalitesini belirleyen üç önemli değişken bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi kullanılan makinenin gücüdür. Güçlü bir makine derinlemesine koltuk, halı veya yatak temizliği sağlarken zayıf bir makine ancak yüzeysel temizlik sağlayabilmektedir. Diğer önemli nokta ise makineyi kullanmaktaki ustalıktır. Makineyi kullanan personel ne kadar uzman ise temizlikten o kadar verim alınabilmektedir. Özellikle koltuk yıkama fiyat listelerini değerlendirirken temizliği yapacak personelin uzmanlığına çok dikkat edilmelidir. Koltukların her kıvrımının ve detayının temizlenmesi uzmanlık istemektedir.

Son olarak kullanılan temizlik malzemelerinin niteliği büyük önem taşımaktadır. Kullanılan malzeme hem güçlü bir temizleyici olmalı hem kullanılan alana zarar vermemeli hem de insan sağlığına ve çevreye zararlı kimyasallar içermemelidir.

Sizi Arayalım

Adınızı Soyadınızı ve telefon numaranızı bırakın ve sizi arayalım