Apartman Temizliği - Mobil Kapıcılık

Telefon/E-posta

+90 535 745 5694

iletisim@viptemizlikhizmetleri.com

Adres

Anafartalar Caddesi NO:161

Konak İzmir

Apartman Temizliği - Mobil Kapıcılık

#

İzmir apartman merdiven temizlik şirketi VIP Temizlik Hizmetleri'ten Apartman temizliği, bina temizliği, site temizliği, merdiven temizliği,  veya mobil kapıcılık olarak anılan hizmetimizde ister günlük çöp toplama ister aylık apartman temizliği isterseniz de haftanın belirli günlerinde temizlik hizmeti alabilirsiniz. İzmir'da profesyonel bina temizlik şirketi bulmanın zorluklarını biliyoruz. %100 mutlu müşteri politikamızla apartman temizliği ve mobil kapıcılıkta da yanınızdayız.

Neden Merdiven Temizliği Hizmeti Almalısınız?

  • Apartman giderlerinizi yarı yarıya azaltabilirsiniz,
  • SGK masrafınız olmaz,
  • Hizmet içi eğitim almış olan personellerimizden profesyonel hizmet alırsınız,
  • Temizlik malzemesi masrafından ve malzeme temininden kurtulursunuz,
  • Sadece ihtiyacınız kadar hizmet alıp ödemenizi bütçenize göre ayarlayabilirsiniz.

Mobil Kapıcılık Hizmetine Kaç Kişi Yönlendiriyorsunuz?

Mobil Kapıcılık Hizmetimizde görevlendireceğimiz personel sayısı apartmanınızın büyüklüğüne veya ortak kullanım alanlarının genişliğine göre değişmektedir.

İşin Tamamlanma Süreci Nasıldır?

Saha temsilcimiz hizmet verilecek apartmanı inceler ve fiyat teklifini, çalışma prensiplerini sunar. Hizmet alınmaya başlanarak haftalık, aylık veya tek seferlik hizmet belirlenir. Hizmet tamamlandıktan sonra yapılan iş akışı sitenin panosuna asılır.

Periyodik Anlaşma Nasıl Olmaktadır?

Apartmanınız ve Siteniz de devamlı temizlik hizmeti alacak hanelerimiz bizleri denemeleri açısından ilk ay sözleşme yapmamaktayız. Memnun kalmanız halinde yıllık veya 6 aylık sözleşmeli olarak hizmet veriyoruz.

Gelen Personel Sigortalı mı?

VIP Temizlik Hizmetleri mobil kapıcılık hizmetleri personelinin aylık çalıştığı saat miktarı kadar sigortası firmamız tarafından yapılmaktadır.

Fatura Kesebiliyor musunuz?

VIP Temizlik Hizmetleri Hizmetleri kurumsal bir temizlik firmasıdır. Talep etmiş olduğunuz tüm hizmetlerimize fatura kesiyoruz.

İzmir'ın Her Yerine Site, Bahçe, Merdiven Temizliği ve Çöp Alma Hizmeti Veriyoruz. İstediğiniz Sıklıkta ve Şartlarda Hizmet Alabilirsiniz. Fiyat Teklifi için Hemen Arayın!

Eğitim: Her temizlik personelinin yoğun bir eğitimden geçtiğini ilk deneyiminizden itibaren fark edeceksiniz.  İş ortaklığımız süresince de periyodik eğitimlerimiz devam ediyor.

Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde yeni bir personeli ücretsiz  telafi temizliğine gönderiyoruz.

VIP Temizlik Hizmetleri

Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor.  Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

İş Güvenliği: Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.

Sizi Arayalım

Adınızı Soyadınızı ve telefon numaranızı bırakın ve sizi arayalım